Ubezpieczenie nieruchomości GRATIS

kup z nami nieruchomość lub weź kredyt hipoteczny
Nasi Klienci korzystają z DARMOWEGO ubezpieczenia nieruchomości w przypadku zakupu domu, mieszkania lub wzięcia kredytu hipotecznego z GPDF.
Nie czekaj i...

Zapytaj Eksperta o szczegóły!

Już teraz zostaw dane kontaktowe, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin
i umówimy się na bezpłatne spotkanie w biurze lub on-line.
lat doświadczenia
+
Zadowolonych klientów
%
Klientów przychodzi z polecenia!
Eksperci ds. nieruchomości i ubezpieczeń

Ubezpieczenie domu lub mieszkania za darmo na rok

Kupując nieruchomość z naszą pomocą, otrzymasz nie tylko wymarzone mieszkanie czy dom, ale również darmowe ubezpieczenie nieruchomości na rok. Nasi Klienci mogą korzystać z tej oferty w przypadku zakupu domu, mieszkania lub wzięcia kredytu hipotecznego z GPDF.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?
Odpowiedź jest prosta – zapewniamy Ci spokój i bezpieczeństwo, które są tak ważne w życiu każdego z nas. Darmowe ubezpieczenie nieruchomości to gwarancja, że Twój nowy dom lub mieszkanie będą zawsze chronione przed nieprzewidzianymi sytuacjami, takimi jak zalania, kradzieże czy pożary i wiele więcej. Promocja pozwala zaoszczędzić nie tylko czas, ale również pieniądze. Ubezpieczenie nieruchomości to wydatek, który każdy właściciel nieruchomości musi ponieść, dlatego nasza oferta to świetny sposób na zmniejszenie kosztów i zabezpieczenie swojego majątku.

Nie zwlekaj i skorzystaj z naszej pomocy już dziś! Skontaktuj się z nami, a my pomożemy znaleźć wymarzone mieszkanie lub dom, uzyskać korzystny kredyt hipoteczny i zapewnimy darmowe ubezpieczenie nieruchomości na rok!

lukasz soroski
Regulamin promocji

Jakie warunki trzeba spełnić?

Aby skorzystać z promocji, należy do 31 grudnia 2025 roku zakupić dowolną nieruchomość za pośrednictwem Grupa Polski Dom Finansowy sp. z o. o. lub otrzymać kredyt na jej zakup. Następnie wystarczy wystawić minimum jedną opinię na naszej stronie fanpage na Facebooku oraz wizytówce Google.
Rabat obejmuje wyłącznie ofertę ubezpieczenia i nie kumuluje się z innymi rabatami i promocjami. Klienci mogą skorzystać z niego tylko raz i wykorzystać do dnia 31 grudnia 2025 roku.
Rabat nie podlega wymianie na środki pieniężne, a odsprzedaż jest zabroniona. Materiały reklamowo-promocyjne związane z akcją mają jedynie charakter informacyjny.
Jak działamy?

Krok po kroku

Spotkanie z Ekspertem

Porozmawiamy i poznamy Twoją obecną sytuację oraz poznamy Twoje oczekiwania

Pytania i odpowiedzi

Udzielimy odpowiedzi na Twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości

Działania

Wybierzemy najlepsze oferty i przeprowadzamy Cię przez cały proces

Gotowe!

Masz pewność, że z nami korzystnie oraz bezpiecznie kupiłeś nieruchomość lub wziąłeś kredyt hipoteczny

Dołącz do grona zadowolonych klientów!

Opinie o ubezpieczeniach z GPDF

Korzystnie i opłacalnie

Porządne ubezpieczenie z GPDF

Już teraz powierz kwestie ubezpieczenia profesjonalistom. Na co dzień pomagamy naszym Klientom w kwestiach ubezpieczeń – dom i mieszkanie, oszczędzanie inwestowanie, zdrowie i życie, dziecko, emerytura oraz samochód OC AC NNW!
Korzystając z pomocy Eksperta GPDF masz pewność, że zaoszczędziłeś pieniądze i czas!

Eksperci ds. finansów

Sprawdź nasze usługi!