logotyp czarny 2
tomasz bartkowiak 2
Kim jesteśmy i czym się zajmujemy?

Grupa Polski Dom Finansowy

W Poznaniu cenimy sobie oszczędność. Robimy wszystko, żeby Klienci oszczędzili czas i pieniądze korzystając z naszych usług. Proponujemy kompleksowe usługi – wszystko, czego potrzebujesz ze świata finansów pod jednym dachem!
Działamy na rynku od 15 lat. Operujemy w Poznaniu i w Wielkopolsce. Tworzymy kompetentny zespół ekspertów z przynajmniej 10-letnim doświadczeniem, który pomaga klientom skorzystać z najwyższej jakości usług finansowych, dotyczących nieruchomości oraz fotowoltaiki. Pożyczki, panele słoneczne, obrót nieruchomościami – to część naszej działalności. Jesteśmy Twoim agentem ubezpieczeniowym i doradcą kredytowym.
Bezpłatnie pomożemy znaleźć Ci optymalny kredyt na każdy cel, bezpłatnie wybierzemy dla Ciebie najtańsze i najlepsze ubezpieczenie. Współpracujemy z 12 bankami i 17 ubezpieczycielami. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo!
Grupa Polski Dom Finansowy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Św. Antoniego 32/2, 61-359 Poznań
KRS 0000899409 (rejestr przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego) | NIP 7822896813 | REGON 388705062
akta rejestrowe przechowywane przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu Wydział VIII Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego
kapitał zakładowy 5 000,00 zł
Tomasz Bartkowiak
Właściciel Firmy
+
Pozytywnych opinii 5/5
lat doświadczenia
banków
Ubezpieczycieli
Profesjonalizm i bezpieczeństwo

Nasz zespół

Do Twoich usług jest zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. Pomożemy Ci w sprawie kredytów hipotecznych i innych, w zakupie działki, domu, mieszkania oraz w wynajmie lokali. Wspólnie wybierzemy najlepsze ubezpieczenie, najkorzystniejszą ofertę na fotowoltaikę oraz poprowadzimy księgowość.
Tomasz Bartkowiak
Ekspert ds. finansowania

+48 883 644 252
tomasz@gpdf.pl

Łukasz Soroski
Ekspert ds. nieruchomości

+48 782 155 091
lukasz@gpdf.pl

Aleksandra Patyna
Ekspert ds. finansowania

+48 570 749 634
aleksandra@gpdf.pl

Chcesz wziąć kredyt hipoteczny?

Zbadaj zdolność kredytową już teraz!

Mamy proste w obsłudze narzędzie, które pozwoli oszacować, ile pieniędzy pożyczy Ci bank. Wypełnij formularz, a my przeszukamy oferty i przygotujemy prognozę. Prognoza uwzględnia aktualne zasady obowiązujące w kilkunastu bankach, z którymi współpracujemy. Szczegółowe wyliczenia zrobisz z naszym ekspertem.
lukasz soroski
Eksperci ds. finansowania, nieruchomości i ubezpieczeń

Zalety współpracy z nami

Sprawdź nasz profesjonalizm – od 15 lat skutecznie pomagamy klientom w sprawach związanych z obrotem nieruchomościami, zdobywaniem finansowania, wyborem ubezpieczeń oraz fotowoltaiką:
Opinie

Co mówią o nas klienci?

Umów się na bezpłatną, krótką, niezobowiązującą rozmowę