klucze do domu

Kompleksowość usług

Ubezpieczenia, leasing, faktoring, oferta dla rolników, ubezpieczenie dla firm – w Grupie Polski Dom Finansowy znajdziesz wszystko pod jednym dachem. Nasi eksperci pomogą Ci znaleźć narzędzie finansowe dopasowane do Twoich możliwości i potrzeb.

A może szukasz wykończenia mieszkania pod klucz, fachowców od budowy domów od A do Z, interesuje Cię odbiór nieruchomości, wycena nieruchomości, przeprowadzki, zakładanie i pielęgnacja ogrodu, księgowość? W tym też pomagamy!

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu – działamy w branży finansowej od 15 lat – wiemy gdzie szukać korzystnych ofert dla naszych Klientów oraz na co zwrócić uwagę, żeby uniknąć problemów.

Współpraca z GPDF to dla Ciebie nie tylko oszczędność czasu i pieniędzy.
Nasi Klienci korzystają z promocji i benefitów:

10% rabatu na zakupy w Leroy Merlin!
10% rabatu na podłogi i 15% na drzwi w Malta Trading!

Odbiór nieruchomości

Odbierz nieruchomość 10% taniej!

Ubezpieczenie mieszkania

Kup z naszą pomocą nieruchomość, a gratis otrzymasz ubezpieczenie mieszkania na rok!

Ubezpieczenia

Ubezpieczenia zdrowotne, ubezpieczenia na życie, ubezpieczenie OC i AC, ubezpieczenie samochodu, ubezpieczenie turystyczne.

Chroń to co jest wartościowe – my pomożemy wybrać najtańsze i najlepsze ubezpieczenie.
Dzięki ubezpieczeniu na życie możesz również zabezpieczyć finansową przyszłość bliskich:
Z nami zyskasz:

Budowa domów pod klucz

Kompleksowa budowa domów jednorodzinnych – zamiast zamartwiać się budową swojego upragnionego domu, możesz w spokoju patrzeć, jak rośnie. Chcemy, by czas budowy kojarzył się Tobie z ekscytującym czekaniem na dom, a nie stresem i zmęczeniem.

Budowa domu pod klucz, krok po kroku:
 1. Pomożemy w wyborze i ocenie przydatności działki
 2. Doprowadzimy media
 3. Projekt – gotowy lub przygotowany przez architekta na indywidualne zamówienie
 4. Pozwolenie na budowę? Zrobimy to za Ciebie!
 5. Szybka budowa – doświadczona ekipa, najwyższa jakość wykonanych robót, zapewniona ciągłość prac
 6. Zakres prac budowlanych – w zależności od umowy (dom w stanie surowym, dom w standardzie deweloperskim, dom pod klucz)
 7. Piękne otoczenie domu i ogród
 8. Ogrodzenie
 9. Odbiór budynku

Odbiór nieruchomości

Odbiór mieszkania lub domu warto powierzyć doświadczonemu ekspertowi. Uzbrojony w wiedzę, doświadczenie i sprzęt sprawdzi, czy wszystkie prace zostały wykonane z należytą starannością.

Powierzając nam odbiór nieruchomości oszczędzasz czas i pieniądze.

Korzyści? Jeżeli nasz ekspert zbada nieruchomość kamerą termowizyjną i wykryje np. mostki cieplne (miejsca przez które ucieka ciepło, narażając właściciela na straty w ogrzewaniu i możliwe zagrzybienie pomieszczenia) lub źle wykonane ogrzewanie podłogowe czy też nieprawidłowo zamontowane parapety, to można żądać od dewelopera naprawienia lub usunięcia wad.

Wycena nieruchomości

Potrzebujesz oszacować wartość nieruchomości, zbadać jej stan techniczny i sytuację formalno-prawną?
Nasz rzeczoznawca nieruchomości i inni eksperci przygotują:

Wykończenie pod klucz

Co wybrać: standard deweloperski mieszkania czy wykończenie pod klucz? Zwolennicy obu rozwiązań mogą długo wyliczać zalety i wady. My wiemy, że jeśli chcesz mieć spokojną głowę i wprowadzić się “na gotowe”, to najlepiej wybrać wykończenie pod klucz.

Wykończenia pod klucz – co to właściwie znaczy?

Standard deweloperski to dom lub mieszkanie wykończone od zewnątrz wraz z instalacjami wewnętrznymi (elektryczną, sanitarną, wodną), wstawionymi oknami i drzwiami, grzejnikami, parapetami oraz posadzkami czekającymi na położenie podłóg.

Decydujący się na wykończenie pod klucz dostają więcej. Wynajęta firma wykonuje wszystkie prace wykończeniowe wewnątrz mieszkania lub domu. Fachowcy przed przystąpieniem do wykończenie wnętrza ustalają najdrobniejsze szczegóły z właścicielami nieruchomości.

Chcesz zaoszczędzić czas, a często i pieniądze? Znajdziemy dla Ciebie architektów i firmy budowlane, które wykończą mieszkanie lub dom pod klucz, solidnie i terminowo – tak żeby wyglądało jak z Twoich marzeń. Zamiast jeździć w poszukiwaniu farb i armatury sanitarnej będziesz mógł wprowadzić się do gotowego, wykończonego mieszkania.

Przeprowadzki

Najlepsza firma przeprowadzkowa czeka na zlecenie od Ciebie. Nie musisz martwić się o transport, żmudne pakowanie mebli i przedmiotów, a później ich rozpakowanie i ustawienie. Zrobimy to wszystko za Ciebie!

Proponujemy transport i tanie przeprowadzki:

Księgowość

Konkretna i realna pomoc w prowadzeniu Twojej firmy – pełna obsługa księgowa

Prowadzimy księgowość dla jednoosobowych działalności gospodarczych, małych, średnich i dużych firm.

Gwarantujemy rzetelne, terminowe i zawsze zgodne z aktualnymi przepisami prowadzenie:

Ewidencja ryczałtu (od 120 zł netto)

Księgowość dla przedsiębiorców, którzy wybrali opodatkowanie ryczałtem ewidencjonowanym – ujmowane są tylko przychody z działalności gospodarczej. To system ewidencji księgowej przeznaczony dla:

Księga Przychodów i Rozchodów (od 120 zł netto)

KPiR jest dobrym rozwiązaniem dla mniejszych firm – to uproszczona forma księgowości, z której mogą skorzystać:

Księgi handlowe (od 300 zł netto)

Księgi rachunkowe to pełna księgowość przede wszystkim dla dużych firm:

Finansowanie dla firm

Założyłeś firmę i potrzebujesz zewnętrznego finansowania, żeby rozwinąć działalność? Chcesz zainwestować w nowe maszyny lub urządzenia, a brak Ci wolnych środków? Potrzebujesz zastrzyku gotówki, żeby zachować płynność finansową firmy? Eksperci z GPDF – Grupa Polski Dom Finansowy pomogą znaleźć produkt dopasowany do Twoich potrzeb – najlepsze źródło finansowania biznesu!
Pozyskiwanie finansowania dla firmy z GPDF – Grupa Polski Dom Finansowy – krok po kroku:
 1. Spotkanie z naszym ekspertem – poznamy Twoje potrzeby
 2. Porównamy oferty, przygotujemy symulację kosztów
 3. Wybierzesz najlepszą dla siebie ofertę
 4. Przypilnujemy, żeby w projekcie umowy nie znalazły się niekorzystne dla Ciebie zapisy
 5. Podpiszesz umowę

Kredyt dla firm

Leasing

Potrzebujesz samochodu, busa, ciężarówki, maszyny lub specjalistycznego urządzenia, a nie chcesz lub nie możesz wziąć kredytu bankowego? Nie możesz czekać na ogłoszenie i rozstrzygnięcie konkursu na dofinansowanie dla firm z Unii Europejskiej? Wybierz leasing – wygodny i korzystny (optymalizacja podatkowa!) pomysł na sfinansowanie inwestycji.

Leasing jest pierwszym wyborem dla małych i średnich firm w Polsce, przed kredytem i środkami unijnymi – tak wynika z badań Komisji Europejskiej (SAFE 2020). Skorzystaj z narzędzia, które z powodzeniem pozwala inwestować i rozwijać się innym przedsiębiorcom!

Znajdziemy ofertę najbardziej korzystną dla Ciebie (pomoże nam zaawansowany kalkulator leasingowy) dobraną pod wskazane parametry. Ustalimy:
Ekspert GPDF – Grupa Polski Dom Finansowy wytłumaczy jak rata leasingu może obniżyć koszty uzyskania przychodu, czy możliwy jest leasing samochodu używanego, czy warto wykupić leasingowany przedmiot, a może lepiej podpisać nową umowę leasingową, a potem pomoże przejść przez całą procedurę.

Dzięki naszej pomocy leasing samochodowy, leasing konsumencki czy też leasing maszyn będzie o wiele łatwiejszy – oszczędzisz czas i pieniądze.

Faktoring

Szybka zamiana nieprzeterminowanej faktury na gotówkę – jeśli potrzebujesz pieniędzy zaraz po wykonaniu usługi lub sprzedaży, to pomożemy Ci znaleźć odpowiednie firmy faktoringowe.

Faktoring – co to jest?

Faktoring to nowoczesna usługa finansowa, która umożliwia firmom zachowanie płynności finansowej. Przedsiębiorca przekazuje faktorowi wystawione przez siebie faktury z odroczonym terminem płatności, a w zamian otrzymuje pieniądze czyli należność z faktury.

Faktoring może być dla Ciebie szybkim i wygodnym narzędziem na zdobycie środków finansowych potrzebnych do zachowania bieżącej działalności gospodarczej. Eksperci GPDF pomogą Ci uzyskać jak najlepsze warunki i możliwie szybki zastrzyk pieniędzy.

Kredyt gotówkowy

Jeżeli potrzebujesz najlepszego kredytu gotówkowego, to jesteś w dobrym miejscu. Nasi eksperci wyszukają najtańszy kredyt gotówkowy, który pomoże Ci zrealizować plany i marzenia: wytęsknione wakacje, kupno samochodu, remont mieszkania, studia dla dziecka. Z nami zaoszczędzisz czas, nerwy i prawdopodobnie pieniądze: nie musisz samodzielnie wertować bankowych ofert, bo my wiemy gdzie szukać kredytu skrojonego na miarę Twoich potrzeb.

Ekspert z Grupy Polski Dom Finansowy znajdzie optymalny kredyt gotówkowy – Ty zdecydujesz, na co wydać pozyskane pieniądze!

Zakładanie i pielęgnacja ogrodu

Projektowanie ogrodu, a potem jego utrzymanie to nie lada wyzwanie. My sprawimy, że będziesz dumny ze swojego ogrodu przydomowego!

Kompleksowe usługi ogrodnicze – dla klientów indywidualnych i firm

Projekt ogrodu
– polecimy profesjonalistów, którzy zgodnie z Twoimi wskazówkami dotyczącymi stylu ogrodu i użytych materiałów zaplanują ogród

Zakładanie ogrodu
– prace ziemne, ułożenie instalacji elektrycznej i nawadniającej, ułożenie nawierzchni, montaż altan, tworzenie oczek wodnych oraz elementów małej architektury upiększających ogród, nasadzenia roślin i krzewów oraz zakładanie trawników

Pielęgnacja ogrodu
– nawożenie (organiczne, wapnowanie), pielęgnacja trawników (w tym regeneracja po zimie), przycinanie i formowanie krzewów, odchwaszczanie, przycinanie/strzyżenie żywopłotów, uzupełnianie rabat.

Pomagamy również przy wycince i pielęgnacji drzew, pracach przy naprawie małej architekturze ogrodowej (ławki, altany) oraz zakładaniu systemów nawadniających.

Energooszczędne systemy grzewcze

Nowoczesne systemy ogrzewania zapewniające ciepło w domu, a jednocześnie nierujnujące portfela – pomożemy znaleźć wykonawców, którzy zamontują w Twojej nieruchomości energooszczędne systemy grzewcze.

Jakie ogrzewanie do domu wybrać? Ogrzewanie podłogowe, ogrzewanie ścienne, a może sufitowe? Korzystniej zamontować grzejniki elektryczne czy folie grzewcze lub maty grzewcze? Wybór jest duży i łatwo się pogubić.

Służymy pomocą! Objaśnimy jakie energooszczędne systemy grzewcze masz do wyboru, czym się od siebie różnią (m.in. wydajnością – sprawnością wytwarzania ciepła i dystrybucji) i jaki jest ich koszt (instalacji, serwisowania, eksploatacji).

Nie jesteś skazany na tradycyjne opalanie domów węglem lub olejem! Nasi eksperci pomogą Ci wybrać nowoczesny, energooszczędny system grzewczy dopasowany do Twojego mieszkania lub domu oraz możliwości finansowych. Zaoszczędzisz na kosztach instalacji oraz zużytej energii podczas codziennego użytkowania.

Nowoczesny system grzewczy to również mniejsza emisja pyłów i CO2 do atmosfery: bardziej zielona planeta dla przyszłych pokoleń.

Specjaliści z Grupy Polski Dom Finansowy uzbroją Cię w wiedzę o energooszczędnych systemach grzewczych, wybiorą najkorzystniejszą ofertę spośród najlepszych firm działających na rynku oraz pomogą zdobyć dofinansowanie z UE na termomodernizację i ekologiczne, zeroemisyjne systemy grzewcze:

Korzyści ze współpracy z GPDF – Grupa Polski Dom Finansowy:

Oferta
Kontakt
Telefon

+48 530 666 885

E-mail

kontakt@gpdf.pl

Lokalizacja

ul. Św. Antoniego 32, Poznań

Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek: 12:00 - 18:00

Umów się na bezpłatną, krótką, niezobowiązującą rozmowę