panele fotowoltaiczne na dachu domu 2

Niższe rachunki za prąd

Niższe rachunki za prąd, możliwe uniezależnienie od zewnętrznych dostawców energii elektrycznej, wkład w ochronę środowiska – to wszystko możesz zyskać instalując panele fotowoltaiczne (PV) na swoim domu, siedzibie firmy, działce.

Pomożemy Ci zainwestować w w darmowy prąd z Odnawialnych Źródeł Energii (OZE).

Jeżeli stoisz z rachunkiem za prąd w dłoni, który jest jeszcze wyższy od poprzedniego, to może przyszła chwila, żeby rozważyć zakup i instalację paneli fotowoltaicznych. Unia Europejska wprowadza Europejski Zielony Ład, w którym fotowoltaika będzie promowana i premiowana.

Już teraz możesz skorzystać z programów, które sprawiają, że fotowoltaika jest jeszcze bardziej opłacalna (“Mój Prąd”, „Czyste Powietrze”, ulga termomodernizacyjna). Zapraszamy na rozmowę o energii elektrycznej ze słońca. Nasz ekspert podpowie po jakim czasie zwróci się inwestycja w fotowoltaikę (to możliwe nawet w 6 lat!), na co zwrócić uwagę kupując panele fotowoltaiczne oraz jak znacząco obniżyć koszt zakupu i instalacji fotowoltaiki.
Chcesz zainwestować w fotowoltaikę?

Zacznij oszczędzać już dziś!

Korzyści ze współpracy z Grupą Polski Dom Finansowy

system grzewczy

Energooszczędne systemy grzewcze

Nowoczesne systemy ogrzewania zapewniające ciepło w domu, a jednocześnie nierujnujące portfela – pomożemy znaleźć wykonawców, którzy zamontują w Twojej nieruchomości energooszczędne systemy grzewcze.

Jakie ogrzewanie do domu wybrać? Ogrzewanie podłogowe, ogrzewanie ścienne, a może sufitowe? Korzystniej zamontować grzejniki elektryczne czy folie grzewcze lub maty grzewcze? Wybór jest duży i łatwo się pogubić.

Służymy pomocą! Objaśnimy jakie energooszczędne systemy grzewcze masz do wyboru, czym się od siebie różnią (m.in. wydajnością – sprawnością wytwarzania ciepła i dystrybucji) i jaki jest ich koszt (instalacji, serwisowania, eksploatacji).

Nie jesteś skazany na tradycyjne opalanie domów węglem lub olejem! Nasi eksperci pomogą Ci wybrać nowoczesny, energooszczędny system grzewczy dopasowany do Twojego mieszkania lub domu oraz możliwości finansowych. Zaoszczędzisz na kosztach instalacji oraz zużytej energii podczas codziennego użytkowania.

Nowoczesny system grzewczy to również mniejsza emisja pyłów i CO2 do atmosfery: bardziej zielona planeta dla przyszłych pokoleń.

Specjaliści z Grupy Polski Dom Finansowy uzbroją Cię w wiedzę o energooszczędnych systemach grzewczych, wybiorą najkorzystniejszą ofertę spośród najlepszych firm działających na rynku oraz pomogą zdobyć dofinansowanie z UE na termomodernizację i ekologiczne, zeroemisyjne systemy grzewcze:

Korzyści ze współpracy z GPDF – Grupa Polski Dom Finansowy:

Oferta
Kontakt
Telefon

+48 530 666 885

E-mail

kontakt@gpdf.pl

Lokalizacja

ul. Św. Antoniego 32, Poznań

Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek: 12:00 - 18:00

Umów się na bezpłatną, krótką, niezobowiązującą rozmowę

Umów się na bezpłatną, krótką, niezobowiązującą rozmowę